Namens ons gehele team wensen wij je een creatief 2018!
Vorig jaar hebben we veel verschillende projecten en technieken laten zien, en ook in 2018 willen we weer zoveel mogelijk inspirerende projecten laten zien. We hebben nog zoveel plannen en ideeën, daar kunnen we zo een jaar mee vullen!
Veel mensen denken dat creatief zijn gelijk staat aan nieuwe dingen verzinnen, maar je hoeft niet
per se met iets nieuws te komen om creatief te zijn. Het is niet nodig om het wiel telkens opnieuw uit te vinden, als je het wiel ook gewoon kan veranderen of verbeteren.
Je kan creatief zijn door een eigen draai aan projecten te geven. Zo laten we in deze editie zien hoe je traditionele materialen kunt samenvoegen om iets nieuws te maken, bijvoorbeeld een leuk schilderij van een sneeuwman.
Leuk nieuws voor de Cricut gebruikers onder ons. Naast de Brother ScanNCut en Silhouette Curio en Cameo, gaan wij vanaf editie 5 ook werken met de Cricut en dit dus ook verwerken in onze projecten.
We gaan het jaar in ieder geval vol enthousiasme tegemoet, zodat we steeds weer een creatief, inspirerend en informatief tijdschrift kunnen maken.